Ruumi interjöör sõltub paljuski sellest, millises värvitoonis kangaga on toolid polsterdatud. Oluline on kanga vastupidavus ja hea välimus aastateks. Meie kasutame kõrge kulumiskindlusega ja mitmekülgse värvivalikuga kangaid ühiskondlikes ruumides kasutatavate toolide polsterdamiseks. Kumiskindlusega alates 100000 martindale. Valikus üle 60 värvitooni. Rohkem infot kanga tehniliste andmete kohta leiad kanga värvivaliku juurest ja PDF väljatrükil.

LAMINAAT on väga vastupidav pinnakattematerjal, mida kasutatakse sagedases kasutuses olevate toolide istmete ja seljatugede, samuti lauaplaatide tootmisel. Laminaat peaks olema enimkasutatud materjal just koolimööblil, peamiselt toolidel ja laudadel. Laminaatpindu on kerge puhastada, pind on veekindel, pika elueaga ja kvaliteetse dekooriga. Võrreldes melamiinkatte- või spooniga pindadega on laminaat oluliselt vastupidavam nii mehaanilistele vigastustele kui ka jooksvale kulumisele ja pleekimisele.

Peits katab puidu tumedama tooniga ja samas säilitab puidule omase loomuliku puidusüü mustri.Peits ei sobi väga tihedas kasutuses olevatele toolidele, kuna näitab välja kriimude või kahjustuste all oleva heleda puidu.

Metallraamid kaetakse vastupidava pulbervärviga.Kasutame oma toodetel peamiselt alumiiniumhalli tooni Ral9006. Samas pakume ka rõõmsamaid värve koolimööbli sarjas ja tumedamaid toone saalitoolide raamidele.